Міжнародний проект

«Замок Мистецтв», розвиток дитячої дипломатії, мовне стажування

12 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття офіційного представництва міжнародної асоціації  “Chateau des Arts” в Україні, під час якої було підписано Міжнародну  угоду про співпрацю Асоціації з навчальним закладом.

З 21 жовтня по 10 листопада 2017 року тривала навчально-екскурсійна програма для учнів школи в рамках Міжнародного проекту «Замок Мистецтв» (м. Баньоль-де-л'Орн, регіон Нижня Нормандія, Франція).

У грудні 2017 року в рамках Міжнародного проекту «Замок Мистецтв» відбулися зустрічі із старшокласниками.

22 – 31 березня 2018 року на запрошення школи Пік ля Саль тривало мовне стажування наших учнів у місті  Безьє (Франція).

19-29 травня 2018 року  відбулась навчально-пізнавальна поїздка до Великобританії.