Матеріально технічна база

ЗЗСО №49 Шевченківського району міста Києва

Школа існує з 1958 року. Введення двомовного профілю (французька мова) — у 2010 році.

• школа включає 1 будівлю

• класи: з 1-го по 11-ий

• кількість учнів: 575

• кількість класів: 22 класи

• середня наповнюваність класів — 27 учнів

• 53 педагоги, в т.ч. 15 викладачів французької мови.

• Із них 38 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію;

• 3 вчителі — першу кваліфікаційну категорію;

• 4 вчителі — другу;

• 6 — спеціалісти.

• 27 вчителям присвоєно звання “Учитель-методист”

• 5 вчителів мають звання “Старший учитель”

• 7 вчителів нагороджені знаком “Відмінник освіти України”

• Директор школи, вчитель географії і біології Сулейманова Алла Олександрівна має звання “Заслужений працівник освіти України”

• 8 вчителів — лауреати міського етапу конкурсу “Учитель року”

База школи складається з 30 навчальних кімнат, спортивної зали, актової зали, двох кабінетів інформатики для початкової та старшої шкіл, бібліотеки, архіву, медичного кабінету, їдальні та буфету,  приміщення для технічного персоналу, кабінету психолога, бомбосховища тощо.

Для організації освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини створений ігровий куточок з інтерактивною підлогою, а класні кімнати початкової школи обладнані меблями, які підібрані відповідно віковим та фізіологічним особливостям учнів і відповідно до рекомендацій МОН для Нової української школи. Рекомендації МОН можна переглянути в документі за цим посиланням.

Для забезпечення навчально-виховного процесу у школі оформлені кабінети французької мови, біології, фізики, хімії, математики, інформатики, української мови та літератури, історії, зарубіжної літератури, матеріально-технічна база яких достатня для викладання предметів.

Для стимулювання становлення нової культури педагогічного мислення, підвищення компетенцій вчителів та ефективного використання нових інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій школа має інтерактивне й мультимедійне обладнання: проектори, мультимедіа-проектори, демонстраційні монітори з пристроями сполучення з комп'ютерною та відеотехнікою, інтерактивні дошки тощо.

Школа має задовільну навчально-матеріальну базу для здобуття повної загальної середньої освіти.

cropped-13000524.e9skreoaec-2.jpg