Слово директора

Краща освіта заради кращого майбутнього

 
 

На затишній вулиці Ярославів Вал, у самому серці столиці України, неподалік від Золотих воріт та Софії Київської знаходиться загальний заклад середньої освіти -спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови, де  5-11-і класи є білінгвальними.

Давні дружні традиції єднають нашу школу з навчальними  закладами Франції. Високопрофесійний склад педагогічного колективу забезпечує  належний рівень навчальних досягнень здобувачів освіти не тільки з профільних і білінгвальних предметів, а й з природничо-математичних, суспільно-гуманітарних тощо.

Як директор школи переконана, що ми маємо бути  не авторитарними, а авторитетними, сумлінними і творчими, поважати людську

гідність, не принижувати і не принижуватися, плекати моральні якості як у собі, так і в інших, уміти помічати добро й красу в найменших порухах душі й навчати цьому як юне, так і старше покоління, пам’ятати слова  В.Сухомлинського : «Життя колективу – це тисячі й тисячі найнесподіваніших і найтонших доторків людини до людини». 

Співпраця з батьками, злагоджена парадигма стосунків: педагоги – учні – батьки – сприяє перетворенню закладу освіти на школу-родину, де цінуються і розвиваються таланти кожного, де панує толерантність і відповідальність, де формується конкурентоспроможна особистість – майбутнє вільної і незалежної України.

Чекаємо на однодумців!!! 

 

Сулейманова Алла Олександрівна


Директор ЗЗСО №49, учитель географії і біології, Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України, Відмінник столичної освіти, Кавалер Ордену Академічних пальм Республіки Франції