Загальношкільний проект

«Лідер у школі – лідер у житті»

Загальношкільний проект учнівського самоврядування «Лідер у школі – лідер у житті».

Мета пректу:
створити умови для вираження яскравої індивідуальності учня (учасника проекту), його лідерської позиції  в системі колективних зв’язків сучасного суспільства.

üсформувати причинно-системний світогляд учнів з урахуванням тенденцій сучасного розвитку суспільства. Розкрити поняття лідерства та актуальності бути ним сьогодні;

Завдання:

• згуртувати лідерський актив школи через тренінгові роботу та ділові ігри (здійснювати колективно-свідому діяльність при вирішенні творчих задач);

• розвивати чуттєво-логічного пізнання навколишньої дійсності;

• формувати вміння та навички переносити знання та досвід у практичну сферу діяльності;

• гармонізувати емоційно-чуттєву сферу учнів, навчити взаємодіяти в команді;

• сформувати імідж лідера.

15 вересня 2017 року відбулося практичне заняття з елементами тренінгу «Пізнай себе» для лідерів учнівського самоврядування  5-11 класів.

29 вересня 2017 року у школі пройшли інформаційні хвилинки до «Дня пам’яті жертв Бабиного Яру», проведені лідерами учнівського самоврядування 5-11 класів.

17 та 23 листопада 2017 року представниками учнівського самоврядування для учнів 3-х класів були організовані та проведені  екскурсії в музеї школи.

24 листопада 2017 року пройшли Загальношкільні інформаційні хвилинки, присвячені Дню пам’яті жертв Голодомору.

27 листопада 2017 року відбулося практичне заняття з лідерами 5-11 класів «Крок назустріч» до Міжнародного дня толерантності.

5 лютого 2018 року відбулося практичне заняття з елементами тренінгу для лідерів учнівського самоврядування «Вчимося приймати рішення».

20 квітня  2018 року відбулась благодійна ярмарка «Допоможи дитині дихати» у співпраці з міжнародним благодійним фондом «Справедливість» .