День, який розмежовує дитинство і доросле життя

 

Сьогодні у наших дорослих дітей, наших випускників хвилюючий, радісний і мабуть трохи сумний день. День, який розмежовує дитинство і доросле життя.  І мені, які директору нашої чудової школи, приємно привітати  дорогих випускників із закінченням школи. 

Навчання – це нелегка праця, праця, яка не дає може миттєвих результатів. Скажу Вам, що наш педагогічний колектив пишається вами, вашими успіхами, радіємо, що ви - розумні, талановиті, красиві.   У цьому році нашу школу закінчують 44 випускники.  Дуже багато випускників  закінчили школу з прекрасними успіхами, неодноразово перемагали на районних, міських, Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін. Молодці. Ми вам дуже вдячні за те, що ви не тільки випробували себе, перевіряли свої знання, відчували радість перемоги і створювали позитивний імідж нашої школи Так, навчання в школі це головне, але мені дуже приємно, що в нашій школи ви могли проявити свої таланти, реалізувати свої мрії.         

Дорогі випускники! Дорогі наші діти! Мені хочеться побажати вам повноцінного, повноправного життя. Так, не завжди буде легко, таке життя! Треба все здолати, щоб досягти своєї мрії! Ви молодці, сильні  - вам творити майбутнє нашої країни, мирний, щасливий завтрашній день  – ви все зможете. Прославляйте своє ім’я, своїх  батьків, вчителів, школу, країну добрими справами, розумними вчинками. Хай щедрою на добро і радість буде ваша доля. Хай щастить вам завжди і в усьому.

 
Black Bird