Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнської  учнівської  олімпіади

З 25 по 30 березня 2019 року у м. Ужгороді  відбувся IV (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з навчальних предметів  ( базова дисципліна «французька мова»).

У ньому взяли участь 4 учні ( із 7-ми учасників) СШ №49 Шевченківського району міста Києва.

Дипломами I ступеня нагороджено 1 учасника ( Азарова Анастасія- 9-А клас) , II ступеня – 3 учасники (Петренко Олександра - 10-Б клас,  Романенко Тетяна – 11-А клас і Анапрейчик Марія – 11-Б клас). Посольство Республіки Франції привітало найкращих учнів безкоштовним стажуванням у Франції (Азарова А. та Романенко Т.)

Щиро вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з французької мови, їхніх учителів (Бондаренко О.А., Дмитренка О.А. , Єфремову О.А.)  учителів школи  — усіх, хто долучився до підготовки учнів до цих відповідальних інтелектуальних змагань! Бажаємо переможцям олімпіади  успіхів у навчанні та підкорення нових вершин  знань! Пишаємося Вами!!!

Black Bird